Mobil Mart 15, 2017 8:04

Samsung Gear VR artık sudan ucuz!

Samsung Gear VR artık sudan ucuz!

Samsung sanal gerçeklik noktasında tüm mobil pazarda rakiplerinden çok ama çok önde olan bir üretici. Son dönemde adı Arttırılmış Gerçeklik AR ile de geçen Güney Koreli üretici için asıl milat sanırız geçtiğimiz yıl yapılan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge lansmanında sahneye Mark Zuckerberg‘in çıkması ve Samsung Gear VR için Oculus‘un tüm desteğini Samsung‘a sunacağını belirtmesiydi.

Samsung Gear VR İndirime Girdi

Amerika’da Galaxy Note 7 ile birlikte tanıtılan Samsung Gear VR 2016 artık 50 dolarlık fiyat ile kullanıcılara sunulmaya başlandı. Daha gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil Gear VR‘ın Galaxy S7, Galaxy S7 edge,Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve Galaxy S6 edge Plus ile uyumlu olduğunu da belirtelim. Bu indirimin ülkemize de yansıyacağını düşünüyoruz. Zira bu telefonlardan birine sahipseniz mutlaka ama mutlaka Gear VR sahibi olmalısınız ve bu deneyimi yaşamalısınız diye düşünüyoruz…

Galaxy S8 satışları Galaxy S7’yi geçecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.