Mobil Mart 11, 2017 9:07

HTC U Ultra Cep yakacak

HTC U Ultra Cep yakacak

HTC‘nin yeni nesi amiral gemisi HTC U Ultra Ocak ayının başında tanıtıldı ve tanıtımın üzerinden bir ay bile geçmeden satışa sunuldu. Safir cam ve Gorilla Glass 5 ile korunan iki farklı model ile karşımıza çıkan HTC’nin bu noktada sektörde ilk olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Safir Camlı modelin sağlamlığını test etmek için gün sayıyoruz bunu da belirtelim. HTC’nin yeni amiral gemisi U Ultra Amerika’da sim kilitsiz bir şekilde satılmaya başladı.

HTC U Ultra

HTC U Ultra Fiyatı Belli Oldu

Amerika’da 749 dolara satışa başlayan HTC U Ultra‘nın rakiplerine göre pekte ucuz olmadığını söyleyebiliriz. O fiyat segmentinde Amerika’da iPhone 7 Plus (769 dolar) varken HTC‘nin başarılı olacağını beklemek bir hayli hayalperestlik olacaktır diye düşünüyoruz. Bu fiyatın ülkemizdeki yansıması ise 4000 TL üzerinde olabilir. HTC muhteşem ürünler ortaya koysa da bunları fiyatlandırma konusunda başarılı değil. Bu da şirketin ciddi anlamda zora girmesine sebep oluyor.

Tayvanlı teknoloji devinin daha agresif işler ortaya koymasını bekliyoruz. Dünyanın ilk Android telefon üreticisi HTC’nin bu pazarda mutlaka ama mutlaka olması gerekiyor…

OLED iPhone 8 Curved ekranla gelmeyecek!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.