Güncel Teknoloji Haberleri Mart 4, 2017 12:51

PlayStation VR için silah donanımı ister miydiniz?

PlayStation VR için silah donanımı ister miydiniz?

Oyun sektörü son yıllarda büyük bir değişim ve gelişim içinde. Özellikle e-Spor‘un yüzbinlerce kişi tarafından takip edilmesi online oyunculuğu bambaşka bir noktaya taşıdı. Gençler ve özellikle aileler daha bilinçli bir şekilde hareket ediyorlar oyun oynamak hayatın içine giriyor. Hayatı oyun oyamaya entegre etmeye çalışmak ise en büyük tehlikelerden birisi. Oyun deneyimi son dönemde sanal gerçeklik gözlükleri ile birleşti ve son kullanıcının beğenisine sunuldu. Henüz beklene düzeyde olmasa da sanal gerçeklik gözlükleri ile oyun oynama deneyiminin muhteşem bir şey olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Sony de PlayStation VR ile bu pazarın en önemli oyuncusu. Impulse Gear isimli firma yeni geliştirdiği bir kit ile sanal gerçekliği bambaşka bir noktaya taşımayı amaçlıyor.

PlayStation VR silah

16 Mayıs tarihinde satışa sunulacak bu donanım ile PlayStation VR kullanıcı deneyiminin çok daha fazla artacağını söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır. Ülkemizde de hızlı bir şekilde satışa sunulacağını düşündüğümüz bu aksesuarın fiyatı ise sır gibi saklanıyor. Siz yine de para biriktirmeye başlasanız iyi olur…

LG G6 hediyeleri aklınızı çelecek!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.