Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG G5 indirim kampanyası şaşırttı!

LG G5 indirim kampanyası şaşırttı!

LG G5 indirim kampanyası şaşırttı!

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından birisi olan LG için son yıllar pekte iyi geçmiyor. İlk nesil G2 ile büyük bir inovasyonu beraberinde getiren Güney Koreli üretici daha sonra pazara sunduğu G3 ve G4 ile büyük bir popülarite yakalasa da G4‘te yaşanan kronik sorunlar kullanıcıların markaya olan güveninin sarsılmasına sebep oldu. Geçtiğimiz yıl pazara sunulan LG G5 ise modüler yapısı ve tasarımı ile oldukça hoşumuza giden bir ürün oldu. Amiral gemisi pazarında önemli bir yere sahip olan G5‘te de yaşanan bazı kronik sorunlar (Ghost Screen) LG‘nin 2016 yılında tüm organizasyonu kar elde ederken mobil tarafın zarar yapmasının da önünü açmış oldu. Bugün Amerika’dan gelen bir haber ise LG G5 indirim rüzgarının oldukça sert estiğini söylüyor.

LG G5 indirim

LG G5 indirim

Gelen bilgilere göre kısa bir süre ve belli bir stok için LG G5‘in 299 dolara gerilediği ortaya çıktı. Bu fiyatların stok eritmek adına yapıldığı ise ortadaki bir diğer gerçek. Güney Koreli LG‘nin bu ay sonunda yapılacak Mobil Dünya Kongresi 2017’de yeni nesil G6‘yı tanıtması beklenirken bu fiyat indiriminden ülkemiz kullanıcılarının da yararlanmasını bekliyoruz…

İşte LG G6 arayüz özellikleri!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.