Ana sayfa » Akıllı Telefon » İşte LG G6 arayüz özellikleri!

İşte LG G6 arayüz özellikleri!

İşte LG G6 arayüz özellikleri!


LG, Mobil Dünya Kongresi’nde resmen açıklayacağı G6 modeline ilişkin bilgiler aktarmayı sürdürüyor. Bu defa LG G6 arayüz özellikleri ortaya çıktı. Güney Koreli teknoloji devi tepe modelinde yer vereceği 5.7 inç ekranda yepyeni bir kullanım deneyimi sunmayı vaat ediyor.

5.7 inç büyüklüğünde 18:9 ekran formatına sahip ve 2880 x 1440 piksel çözünürlüğünde daha önce hiçbir akıllı telefonda görmediğimiz FullVision ekran özelliklerine sahip olan telefonda, ekrandan maksimum fayda sağlayacak şekilde bir arayüzün tasarlandığını söyleyebiliriz.

LG G6 arayüz

LG G6 arayüz

Akıllıca tasarlanmış Grafik Kullanıcı arayüzü sayesinde kullanıcılar yatay modda bir yandan video kliplerini izlerken diğer taraftan internette gezinti yapabilecek. Yeni geliştirilmiş kamera arayüzünde  18:9 en/boy oranlı ekran iki eşit kareye ayrılabilecek. Böylece 1:1 formatında fotoğraflar çekilebilecek ve kullanıcılar aynı anda ekran üzerinde iki fotoğrafı da inceleyebilecek.

LG-G6-display-LG-UX-6.0

Kamera çekim modlarına Yemek Modu ekleniyor. Daha önce birçok akıllı telefonda karşımıza çıkan yeni çekim modu ile yiyecek fotoğraflarında daha yüksek renk kalitesi ve doygunluk sağlanacak. Kullanıcılar ayrıca bir döngü içinde 2 ila 100 arasında fotoğrafı birleştirerek GIF dosyaları oluşturabilecek.

Android 7.0’ın sunduğu çoklu görev deneyimini daha ileri bir noktaya taşıyacak yeni kullanıcı arayüzünde ayrıca birden fazla fotoğrafı birleştirerek ana ve kilit ekranda kolaj duvar kağıtları oluşturulabilecek.

 

>> Ayrıca bakınız; Resmi: LG G6 suya dayanıklı olacak!

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.