Apple Şubat 16, 2017 19:06

iOS 11 tanıtım tarihi açıklandı!

iOS 11 tanıtım tarihi açıklandı!

Apple, teknoloji dünyasının merakla beklediği Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC) etkinliği için tarih verdi. Haziran ayında gerçekleşecek geliştiriciler etkinliğinde 15 yıl aradan sonra mekan değişikliğine gidilecek. 15 yıldır San Francisco’da gerçekleştirilen WWDC etkinliği bu yıl tekrar Apple’ın genel merkezine birkaç dakikalık uzaklıkta olan San Jose’ye taşınıyor. Etkinliğin kuşkusuzu en merak edilen tanıtım iOS 11 işletim sistemi olacak. Yeni iOS sürümünün resmi çıkış tarihi ise eylül ayında tanıtılacak iPhone 8 ile gerçekleşecek.

iOS 11 tanıtım tarihi!

Dünya çapında birçok geliştiricinin yakında takip edeceği WWDC 2017 bu yıl 2-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Konferans biletleri mart ayında 1.599 dolar fiyattan satışa sunulacak.

Apple’ın yazılım tarafındaki gelişmeleri görücüye çıkaracağı konferansta Apple Watch, Apple TV ve Mac platformlarına ilişkin hem işletim sistemi hem de uygulama tarafında önemli tanıtımlar gerçekleşecek.

>> Ayrıca bakınız; Apple, Samsung’u geride bıraktı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.