Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Sayfaları anında yükleyen Opera 43 yayınlandı!

Sayfaları anında yükleyen Opera 43 yayınlandı!

Sayfaları anında yükleyen Opera 43 yayınlandı!

Masaüstü ve mobil işletim sistemlerde tercih edilen tarayıcılardan biri olan Opera için beklenen güncelleme nihayet çıktı. Bir süredir beta sürümünde kullanılan Opera 43 bugün resmi olarak indirilebilir durumda.

Opera 43 çıktı! Hemen indirin

Opera’nın iddiasına göre 43. sürüm tarayıcının bugüne kadarki en hızlı sürümü olmayı başarıyor. Daha çok hız üzerine odaklanarak düzenlenen tarayıcı Profil Güdümlü Optimizasyon özelliği sayesinde işlemci üzerindeki çalışma yükünü hafifletecek. Bu da tarayıcının açılma ve web sitesini yükleme işlemini %13 daha da hızlandıracak.

Opera 43

Opera 43

Bir diğer gelişme ise anında sayfa yüklenmesi özelliği. Söz konusu özellik yeni Opera sürümünde sayfaların daha hızlı yüklenmesi sağlıyor. Siz adres çubuğuna web sitesini yazar yazmaz tarayıcı karşınıza birçok öneri çıkaracak ve bu önerileri arka planda yüklemeye başlayacak. Linke tıkladığınızda ise sayfa hemen önünüze açılacak. Tabii tarayıcı tüm bunları yaparken sizin daha önceki kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak ilgili web sitesini arka planda yükleyecek.

Opera 43 sürümünü buradan indirerek deneyimleyebilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; Xiaomi’nin Sevgililer Günü sürprizi Redmi Note 4X olacak!

>> İlginizi çekebilir; Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus yan yana! [Video]

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.