Oyun Haberleri Şubat 8, 2017 5:28

Fallout Shelter yeni platformlarda karşımızda!

Fallout Shelter yeni platformlarda karşımızda!

2015 yılının ortasında çıkan Fallout Shelter yeni platformlarda kendini göstererek unutturmamayı hedefliyor. Bethesda şirketinin Behaviour İnteractive ile ortak çalışması olan oyun, Fallout 4 çıkmadan önce hayranlarını birkaç ay oyalamayı başarmıştı. Oyunun mobil olarak çıkması ise her yerde oynama imkanını sundu ve büyük beğeni almasına sebep oldu. Oyunun amacı nükleer bir saldırı sonrası kurduğunuz sığınağı geliştirmek ve yönetmek. Dışarıda mutantlar, canavarlar ve haydutlar bulunuyor. Bazen de bu canavarlar sizin sığınağınıza saldırabiliyorlar. Aynı şekilde oyun içinde dışarı çıkarak keşifte bulunup bu düşmanlarla karşılaşabilirsiniz.

Peki Fallout Shelter Hangi Platformlara Geldi?

Fallout Shelter 7 şubat itibariyle Windows 10 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak gelmiş bulunuyor. Bu versiyonunda öncekinden farklı olarak cloud-sync ve paylaşılan achievement sunuyor. Oyunu eğer hala denemediyseniz denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Oyun ücretsiz olduğu için ve bethesda tarafından yapıldığı için en azından bir denemeyi hak ediyor. Oyunu Nintendo Switch platformunda da görmeyi isteriz ancak henüz böyle bir açıklama yapılmadı.

Merakla beklenen Gaming İstanbul 2017!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.