PC Oyunları Şubat 4, 2017 5:48

Star Wars: Battlefront 2 büyük bir yenilik ile gelecek!

Star Wars: Battlefront 2 büyük bir yenilik ile gelecek!

Star Wars: Battlefront ilk çıktığında hayal kırıklığına uğramamak mümkün değildi. DICE şirketi tarafından yapılan oyun Star Wars efsanesinin en yeni parçası olduğu için çok ilgi gördü ancak sadece multiplayer olması birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı. EA dersini almışa benziyor ki yeni yapılan Star Wars: Battlefront 2 için hakkını verecek bir single-player modu sunacağı duyuruldu.

Nefes kesen serinin yeni oyunu DICE, Criterion ve Motive şirketleri tarafından üretiliyor. Şirketin ilettiğine göre Battlefront 2 bir çok Star Wars bölgesinde yer alacak. EA‘in verdiği söze göre oyunda yeni oynanabilir kahraman ve karakterler olacak. Oyuncuların bir diğer şikayeti ise multiplayerın sadeliği olmuştu. EA serinin yeni oyununda oyunculara multiplayer modlarda daha fazla derinlik ve ilerleyiş beklemelerini de söyledi.

Orjinal Battlefront çıktığında single player ve yetersiz harita yüzünden çoke eleştiri almıştı. Ancak görünen o ki EA dersini almış ve genel şikayetleri büyük bir değerlendirme altına almış. Umarız EA bu serinin yeni oyununda önceki oyunundaki eksikleri tamamlar ve Battlefront 2, Star Wars fanlarının yıllardır beklediği gerçek Star Wars tecrübesine erişecekleri bir oyun olur .

GTR klasik yarış oyunlarının en yenisi yakında geliyor!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.