Akıllı Telefon Şubat 3, 2017 6:31

One M9 Android 7.0 Güncellemesi Türkiye’de

One M9 Android 7.0 Güncellemesi Türkiye’de

HTC, One A9 ve HTC 10 modellerinin ardından Android 7.0 Nougat güncellemesini bu defa One M9 için başlattı. OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme ülkemiz One M9 kullanıcılarına da ulaşmaya başladı. Kullanıcılar Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatıp Wi-Fi aracılığıyla indirebilir. Peki One M9 Android 7.0 güncellemesi neler getiriyor?

One M9 Android 7.0

One M9 Android 7.0 güncellemesi neler getiriyor?

Android 7.0 güncellemesi beraberinde önemli yenilik ve iyileştirmeler getiriyor. Bunların başında Geliştirilmiş Doze Modu, çoklu pencere desteği, gelişmiş bildirimler, RAM verimliliği ve en son güvenlik yamaları bunların başında geliyor.

HTC’nin One M9 modelinin ardından en güncel Android güncellemesini bu defa Desire ailesi için başlatması bekleniyor. Diğer taraftan sancılı bir süreç geçiren ve bazı sorunlar nedeniyle iki kez durdurulan HTC 10 Android 7.0 güncellemesi için de hazırlıkların sürdürüldüğü HTC yetkililerince açıklandı.

>> İlginizi çekebilir; LG G6 fiyatı ne kadar olacak?

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.