Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy S7 edge için önemli güncelleme yayınlandı

Galaxy S7 edge için önemli güncelleme yayınlandı

Galaxy S7 edge için önemli güncelleme yayınlandı

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcıları dünyanın birçok noktasında Android 7.0 Nougat güncellemesinin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Samsung’un ocak ayında resmen dağıtıma sunduğu güncelleme henüz sınırlı bölgelerde kullanıcılara ulaşmış durumda. Samsung bir yandan güncellemenin daha geniş pazarlara ulaşmasını sağlarken, diğer taraftan Android 7.0 yüklü Galaxy S7 edge için iyileştirme güncellemeleri yayınlıyor. Nougat yüklü S7 edge için ilk güncelleme dağıtıma sunuldu. Galaxy S7 edge Android 7.0 güncellemesinin ardından yayınlanan ilk güncelleme neler getiriyor?

Galaxy S7 edge Android 7.0

Galaxy S7 edge Android 7.0

G935XXU1DQAS yapı numarasına sahip olan güncelleme 15 MB büyüklüğünde ve OTA (şebeke) üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. Android 7.0 sonrası kullanıcılar tarafından rapor edilen ufak çaplı hataları ortadan kaldıran güncelleme arayüz performansını da artırıyor. “Ayarlar>> Cihaz hakkında>> Güncellemeleri elle indir” yolunu takip ederek ufak çaplı iyileştirme güncellemesini indirebilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; One M9 Android 7.0 Güncellemesi Türkiye’de

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.