Oyun Haberleri Şubat 2, 2017 18:48

GTR klasik yarış oyunlarının en yenisi yakında geliyor!

GTR klasik yarış oyunlarının en yenisi yakında geliyor!

Biraz uzun zaman oldu ama GTR serisi yeni bir oyun ile gelmeye hazırlanıyor. Serinin yeni oyunu bugün itibariyle Race Department forumlarından duyuruldu. Bilindik en iyi araba yarışı simulasyonlarından biri olan oyunun devam ettiğini öğrenmek bizleri oldukça mutlu etti. SimBit Studios UK yapacağı yeni oyunu ile daha geniş bir kitle hitap etmeyi hedefliyor.

SimBit‘in kardeş şirketi olan Sector3 CEO su Chris Speed‘in dediğine göre oyunun “Tam bir simulasyon oyunu” olacağını söyledi. Speed‘in bir diğer dediğine göre oyun F1 gibi çetin ceviz ve arasıra oyun oynayanlara hitap edecek.

gtr

Peki GTR 3 Ne Zaman Çıkacak?

Birkaç aydır yapım aşamasında olan oyun 2018 yılında çıkacağı belirtiliyor. Oyun PC, Play Station 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak. SimBit‘in yeni oyunu Unreal 4 Engine ile yapılacak ve gece-gündüz döngüsünün yanı sıra hava değişiklikleri de oynanışı etkileyecek. Yapımcıların 6 ay içinde oyunun oynanabilir bir versiyonunu çıkartmayı planladıkları biliniyor. Biz de bu sayede oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabileceğiz. GTR 2 oyunundan 12 yıl sonra gelecek olan bu oyun şimdiden simulasyon yarış oyunlarını seven kitlenin ilgisini çekmiş durumda.

Çift işlemcili MacBook bilgisayarlar geliyor!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.