Donanım Şubat 1, 2017 9:47

Fallout 4 Yeni Görsel Güncellemesi Canavar Bilgisayar İstiyor!

Fallout 4 Yeni Görsel Güncellemesi Canavar Bilgisayar İstiyor!

Fallout 4 şu anda bile görsel olarak tatmin edici ve çok güzel bir oyun. Ancak Fallout 3 çıktıktan sonra birçok resmi olmayan görsel güncelleme ve patchler internette dolaşıp durdu. Bu görsel güncellemeler oyunu görsel olarak çok güzelleştirdiği için çoğu oyuncunun kullandığı olmazsa olmaz olmuştu. Haftaya gelmesi beklenen bu güncellemede yüksek çözünürlük ve olağanüstü grafik sunmayı planlayan oyun, bilgisayar oyuncularını şimdiden heyecanlandırıyor.

Bilgisayar Gereksinimleri ne olacak?

Yapımcıların söylediğine göre 2015 ve üstü çağı Core i7 çip, 8gb ram ve canavar bir ekran kartı istiyor. Ekran kartı alanında GeForce GTX 1080 veya daha çıkmamış olan AMD Radeon RX 490 isteyecek. Ayrıca bu güncelleme 58gb alan isteyecek ve adete yeni bir oyun gibi olan bu ek paket çok iddialı olacağa benziyor.

PS4 PRO Kullanıcıları da Grafik Güncelleme Alacak!

PS4 PRO kullanıcısıysanız üzülmeyin. Bethesda sizleri de düşünüp bir grafik güncelleme yapacak. PS4 e gelmesi beklenen yenilikler ile birlikte eğer 4K bir sisteminiz varsa oyunu size 1440p de kullanma şansı verecek. Özellikle uzaktan eşya görüşü ve geliştirilmiş ‘god ray‘ ışıklandırma efektleri ile oyunu sizlere tekrar ziyaret ettirme isteği sunacak. Belki beklediğiniz 4k desteğini tam sunmasa da sizi tekrar oyuna döndürecek bir sebep olabilir.

 

>> İlginizi çekebilir; Samsung Apple telefon satışı rekabetinde son durum!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.