Ocak 30, 2017 7:39

Windows 10 sonunda uygulama yüklerken ilerleyişi gösteriyor!

Windows 10 tek yeniliği Oyun Modu değil
Windows 10 sonunda uygulama yüklerken ilerleyişi gösteriyor!

Görünüşe bakılırsa Windows yeni güncellemesinde sadece oyun modu ve Windows 10 içinde gelen Beam uygulaması ile yayın yapma seçeneğiyle gelmiyor. Windows 10 blog’unda yayınladığı bir paylaşımda güncelleme detaylarını ve ekstra eklemeleri paylaştı.

Öncelikle Windows 10 erişim kolaylığı olması açısından Edge browser artık sesli e-kitap okuyabilecek. Ayrıca Edge websitelerindeki monochrome yani tek renk olan emojileri kendi renkli emojileriyle görüntüleyecek. Bunların yanı sıra artık yüklemelerde altyazı desteği olacak (bunların hepsi windows erişilebilirliği kolaylaştırmak için). Gece modu için daha uygun bir isim. Uygulama yükleme sırasında ilerleyişi gösteren çubuklarda gelen yeni özellikler arasında.

Bunlar dışında birçok kullanım kalitesi geliştirmeleri ve kolaylaştırıcı değişiklikleri içeriyor yeni güncelleme. Uygulamaların çalışmayı durdurmaları , ekran kaymaları ve PDF paylaşırken Edge browser‘ın çalışmayı durdurması düzeltilen birkaç hatadan birkaçı. Biz genel olarak önemli gördüğümüz başlıkları burada paylaştık eğer bütün değişiklikleri görmek isterseniz Windows blogdan bakabilirsiniz. Güncellemede birçok yenilik var ama öncelikli yeniliği kesinlikle oyun dalında. Bu oyun modunun ve yayın servisinin ne kadar güvenilir olduğu yakında belli olur ve deneyimleri yine teknoburada ailesi olarak burada sizlerle paylaşacağız bizleri takipte kalın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.