Ana sayfa » Android Güncelleme » Huawei P9 Lite Android 7.0 beta başladı!

Huawei P9 Lite Android 7.0 beta başladı!

Huawei P9 Lite Android 7.0 beta başladı!

Huawei’in Android 7.0 Nuogat güncellemesine dahil ettiği modellerden biri olan P9 Lite için geri sayıma geçildi diyebiliriz. Çinli teknoloji devi Huawei P9 Lite Android 7.0 beta güncellemesini başlattı. Henüz beta seviyesinde olan güncelleme için kullanıcılar Huawei hesaplarıyla giriş yapıp en güncel Android sürümünü indirebiliyor. Ancak beta güncellemesinin şu an için ülkemizde kullanıma sunulmadığını belirtelim. Sevindirici olan gelişme ise P9 Lite için Android 7.0 güncellemesinin yakında resmi olarak dağıtıma sunulacak olması.

Huawei P9 Lite Android

Android 7.0 güncellemesi kapsamında telefona birçok yeni özellik ve iyileştirme dahil edilecek. Bu yeniliklerin başında EMUI 5.0 kullanıcı arayüzü geliyor. Gelişmiş bildirim ekranı, güvenlik iyileştirmeleri, sistem kararlılığı, performans artışı, kamera geliştirmeleri, çoklu uygulama çalıştırma ve acil durum bilgileri güncelleme içeriğinde yer alan diğer başlıca yenilikler olacak.

>> İlginizi çekebilir; WhatsApp canlı konum paylaşma özelliğini getiriyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.