Mobil Oyunlar Ocak 28, 2017 5:41

Flappy Bird yapımcısının yeni oyunu Ninja Spinki Challenges

Flappy Bird yapımcısının yeni oyunu Ninja Spinki Challenges

Oyun şirketleri hayran olunacak oyunlar yapmak için milyonlarca dolar harcarken, zaman zaman indie tarzı bir oyun çıkar ve toplumun ilgisini çekmeyi başarır. 2013 yılında bu oyun Flappy Bird oldu. Bitmeyen, ilerlemeli bir oyun olan Flappy Bird, Dong Nyugen‘ı istemediği bir üne kavuşturdu. Oyunun bağımlılık yaratan bir kategoriye girmesinden dolayı bu oyunu oynayan kişilerde bağımlılık ve kendine zarar veren bazı sonuçlar doğurması hızlı bir karar alınmasına sebep oldu. Bunun sonucunda Nyugen oyunu çok kazanç sağlamasına rağmen App Store ve Google Play‘den çekti çünkü hiç istemediği bir ilgiyle karşılaşmıştı. Bu ilginin geçmesi 7 farklı oyunu geride bırakmasına vesile oldu bunlardan biri de Swing Copter. Bugün ise Nyugen yeni bir oyun olan Ninja Spinki Challenges!! ile karşımızda ve bu oyun gerçekten sizi zorlayacak bir oyun.

Ninja Spinki Challenges Dong Nyugen’in 8. Eseri

Diğer oyunlarında alışıldık 8-bit sanat oyunlarına sağdık kalarak maharet ve refleksin iyi bir karışımı olarak 6 mini oyun içeren Ninja Spinki Challenges!! ismiyle karşımızda. Bir zamanlayıcı meydan okuduğunuz bölümde ne kadar hayatta kalmanız gerektiğini belirtiyor. Flappy Bird oyununda olduğu gibi bütün işi 1 parmağınız yapıyor ve bazen ekrandan çıkabiliyorsunuz.

Her mini oyunun bitmeyen modunu açmak için oyunların meydan okumalarını bitirmeniz gerekiyor. Meydan okumaları bitirdiğinizde ise oyun Flappy Bird oyunundaki gibi eğlence ve asabiyete sürüklüyor. Oyunu ücretli yapmak yerine Nyugen daha önceki oyunlarında olduğu gibi reklamlara belini bağlıyor. Devam etmek için izlediğiniz reklamlar ve bazı anlarda rastgele gelen reklamlarla oyun kazancını sağlıyor. Oyun İOS ve Android işletim sistemleri için yayınlandı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.