Ana sayfa » Konsol Oyunları » Rocket League Nintendo Switch versiyonu hakkında kesin konuşmuyor

Rocket League Nintendo Switch versiyonu hakkında kesin konuşmuyor

Rocket League Nintendo Switch versiyonu hakkında kesin konuşmuyor

2015 yazında piyasaya sunulan Rocket League çok büyük bir başarıya ulaştı. Oyun yakın zamanda 25 milyon oyuncuyu aştı ve çıktığından beri oynanmış maç sayısı 1 milyarı geçti. Steam platformunda 2016’da en hızlı yükselen oyunlar arasında anılmıştı. Aynı zamanda Rocket League Playstation Store‘da 2016 yılında en çok satan oyun olmayı da başardı. Oyun şu anda Play Station 4, Xbox One ve PC platformlarında bulunuyor. Nintendo Switch evde konsol olarak veya yolda gameboy olarak kullanabileceğiniz bir platform. 300$ fiyatı ile 3 mart 2017 tarihinde satışa çıkartılacak. Bu platform hakkındaki açıklanan bilgileri öğrenmek için aşağıdaki haberimize bakabilirsiniz.

Rocket League

Rocket League Hayranları Olası Bir Switch Versiyonu İçin Çok Heyecanlı!

Oyunun Nintendo Switch platformuna gelmesi beklenen oyunlardan biri durumunda. Oyunun en rahat oynanışı controller yardımı ile olduğu için Switch platformunda bu oyunun beklenilmesi kaçınılmaz oluyor. Psyonix sözcüsü Rocket League oyununun Nintendo Switch versiyonu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmayacaklarını belirtti. Psyonix yapımcılarının söylediği üzere bu fikir saf dışı edilmemiş durumda. Şu anda kesin bir şey söylemek mümkün olmasa da; an itibariyle konuyla ilgili ser verilip sır verilmiyor.

Nintendo switch Tokyodaki sunumunda detaylarıyla karşımızda!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.