Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei P10 rengarenk geliyor!

Huawei P10 rengarenk geliyor!

Huawei P10 rengarenk geliyor!

Huawei, geçtiğimiz yıl itibariyle büyük bir çıkış yakaladı ve dünyanın en büyük üçüncü üreticisi konumundaki yerini sağlamlaştırdı. BBK Holding çatısı altında faaliyet gösteren Oppo, Vivo ve OnePlus birleşmediği sürece de bu koltuktaki yerini bir hayli sağlamlaştırmış görünüyor. Çin’in lider firması Huawei 2015 yılına göre toplam satış rakamını%40 arttırarak aslında bu noktada da yeni bir rekora imza atmış oluyor. Uzun zamandır amiral gemisi tarafında sorun yaşayan üretici geçtiğimiz yıl itibariyle yeni nesil amiral gemisi P9 ve P9 Plus ile bizleri tanıştırdı. Ardından önümüzdeki hafta incelemesini yapacağımız Mate 9 pazara sunuldu ve Huaweiamiral gemisi yok” eleştirilerine de en doğru şekilde cevap vermiş oldu. Bu yıl ise Huawei P10 pazara sunulacak ve mobil sektör şimdiden nefeslerini tutu yeni nesil P10’u bekliyor.

Huawei P10

Huawei P10

Huawei P10 Farklı Renkler ile Gelecek

Ortaya çıkan görüntüler Çinli üreticinin hem endüstriyel tasarım tarafında büyük değişikliklere gideceğini gösterirken renk tarafında da farklı alternatiflere sahip olabileceğimizi ortaya koyuyor. Yeşil ve Mor renk alternatifi sunacak olan yeni nesil Huawei P10‘nun 3. nesil Leica kamera sensörüne sahip olacağını, Yamaha ya da  Harman/Kardon ses teknolojilerinden birisinin desteğini alarak karşımıza çıkacağının da altını çizmiş olalım.

 

Huawei Mate 9 Porsche Design ön siparişe açıldı!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.