Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi

LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi

LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi

LG için 2016 pek iyi geçmedi. Dün yayınladığımız LG’nin 2016 Karnesi haberimizde de bu durumu açıkça ortaya koyduk. İşler 2016’da iyi gitmedi dediysek bu durum sadece mobil taraf için geçerli. LG‘nin tüm birimleri net karlar elde ederken ve özellikle TV tarafında büyük işlere imza atılırken mobil tarafta bir türlü beklenen sıçrayış ortaya konamadı. Bunu sebeplerini farklı bir yazıda enine boyuna tartışalım ama işler iyi gitmese de Güney Koreli üretici inovasyondan ve farklı ürünler ortaya koymaktan asla vazgeçmedi. Bu yıl Eylül ayında tanıtımını yaptığı ama global pazarda oldukça geç satışa sunduğu LG V20, Galaxy Note 7‘nin yokluğunda rekor satış rakamlarına ulaşabilecekken ortaya çıkan sorunlar neticesinde V20 sessiz sedasız pazara girdi. Biz de bugün teknoburada.net olarak LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi ile sizlerle birlikteyiz.

LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi

LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi

LG V20 ile ilgili şunu net olarak söylememiz gerekiyor. Geçtiğimiz yıl V10’da neyi eleştirdiysek bu yıl V20‘de bunun düzeldiğini görüyoruz. LG bu noktada bundan 1 yıl önce paylaştığımız videoyu sanki referans videosu olarak almış ve hem pil, hem malzeme kalitesi, hem ağırlık, hem de ekran tarafında Ghost Screen sorunlarını gidererek karşımıza çıkıyor.

LG V20 İnceleme ve LG V20 Uzun Kullanım Testi

Dilerseniz lafı daha fazla uzatamadan LG V20‘nin detaylı incelemesine geçelim. Yapılmış en detaylı ve kapsamlı LG V20 İncelemesi ile karşınızdayız…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.