Ana sayfa » Oyun Haberleri » Bethesda tüyler ürperten oyunu Prey ile 5 Mayıs’ta geliyor!

Bethesda tüyler ürperten oyunu Prey ile 5 Mayıs’ta geliyor!

Bethesda tüyler ürperten oyunu Prey ile 5 Mayıs’ta geliyor!

O yaratıklardan bir tanesi bile dünyaya geçerse bu sonumuz olur!

Bethesda yeniden yapılandırdığı Prey Reboot ünvanıyla gelecek oyunu 5 mayıs 2017 tarihinde yılların beklentisini bitirip bizlerle buluşturacak. Human Head Studios tarafından geliştirilen Prey 2‘nin iptal edilmesiyle birçok bilgisayar oyuncusu hayal kırıklığına uğradı. Bunun yerine Arkane Studios 60’lı yıllardan esinlenilmiş bir uzay gemisinde geçen ürpertici bir Sci-Fi oyunu ortaya koydu. Oyunda Morgan Yu isminde bir karaktersiniz ve Talos 1 uzay gemisinde araştırmacı görevindeki bir insansınız. Tabi ki bir süre sonra her şey sarpa sarıyor ve siz de kendinizi uzaylı bir ırk olan Typhon ile hayatınız pahasına savaşırken buluyorsunuz. Ama bunların yanı sıra uzay gemisinde yapılan garip ve korkunç araştırmalar sonucunda sizde yıkıcı ve sürekli gelişen özel güçlere sahip oluyorsunuz.

Prey Oyun başlasın!

Çıkış tarihinin açıklanması ile birlikte Bethesda bizlere yeni bir trailer sundu. Yukarıdaki videoda görüldüğü üzere Morgan Yu dumanımsı görüntüsüyle farklı şekillere bürünebilen Typhon ırkıyla savaşıyor ve yapabildiği yeteneklerden birkaçıyla meraklarımızı daha da arttırıyor. Aynı zamanda uzay istasyonu da sanki Bioshock‘da bulunan Rapture şehrini anımsatıyor. Bu heyecan dolu oyunun tam da yaza yakın bir zamanda çıkıyor olması tatilde soluksuz oynayabileceğimiz bir oyunu daha listelerimize ekliyor. Oyun Xbox One , PS4 ve PC platformlarında bizlerle olacak ve biz de heyecan içinde bekleyeceğiz…

Razer Blackwidow klavyelerini daha sessiz ve konforlu yapıyor

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.