14 Aralık 2019 Cumartesi
LG Watch Sport LG Watch Style göründü!

LG Watch Sport LG Watch Style göründü!

Giyilebilir ürünler pazarı bugün itibariyle Samsung ve Apple‘ın tekelinde ilerleyen bir durumda. Özellikle bu iki firma yaptıkları ürünler ve bu ürünlerin optimizasyonları sayesinde ciddi bir kullanıcı ve hayran kitlesine sahip. Huawei‘nin de var olduğu bu pazara HTC‘nin de giriş yapacağını geçtiğimiz günlerde sizlerle bu satırlardan paylaştık. LG V20 lansmanında kolumuzda Gear S3‘ü gören bir LG yöneticisi”biz de yeni nesil akıllı saatlerimiz ile Mobil Dünya Kongresi 2017′de gövde gösterisi yapacağız” açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamanın gerçek olduğunu da bugün itibariyle resmileştirmiş olduk. LG’nin yeni nesil akıllı saatleri LG Watch Sport LG Watch Style gün yüzüne çıktı.

LG Watch Sport LG Watch Style

LG Watch Sport LG Watch Style

LG Watch Sport LG Watch Style Teknik Özellikler

Kadınlar için 1,2 inç ekranlı LG Watch Style hazırlanırken; erkekler için de 1,38 inç ekranlı LG Watch Sport satışa sunulacak. Android Wear 2.0 ile çalışacak olan akıllı saatlerin 9 Şubat itibariyle tanıtılması planlanıyor. Her iki saatte OLED panel kullanacak.

LG Watch Sport, 480×480 piksel ekran, 4 GB Hafıza, 768 MB RAM ve 430 mAh pil gücüne sahip olacak. Wi-Fi, Bluetooth, 3G, 4G, GPS, ve NFC bulunacak olan akıllı saatin Android Pay desteği olacağını da belirtelim.

LG Watch Style, 360×360 piksel ekran, 4 GB Hafıza, 512 MB RAM ve 240 mAh pil gücü olacak. Bakalım LG’nin bize sunacağı yeni nesil akıllı saatler bize ne sunacak?

LG G6 Snapdragon 835 şoku yaşayabilir!