Mobil Ocak 23, 2017 8:48

HTC Akıllı Saat üzerinde çalışıyor

HTC Akıllı Saat üzerinde çalışıyor

Giyilebilir ürünler son dönemde hayatımızın en önemli parçalarından birisi haline geldi. Özellikle sağlıklı yaşamak isteyenlerin ve sürekli telefonuna bakmak istemeyen kişiler için oldukça önemli bir hale gelen giyilebilir ürünlerin halen istenen noktada olmadığını belirtmek gerekiyor. Pil ve güç tüketimi noktasında halen 1 haftalık döngüyü bulmayan giyilebilir ürünler için bir kesim “şarj edilmesi gereken bir ürün” daha yakıştırması yaparken başka bir kesim ise “onsuz olamam” açıklamasında bulunuyor. Siz giyilebilir ürünleri nasıl görüyorsunuz bilemeyiz ama özellikle akıllı saat pazarında Apple ve Samsung tek başına kalmış gibi görünüyordu. 2015 yılından beri söylenen HTC Akıllı Saat projesi “halfbeak” sanırız Şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde ortaya çıkacak ve bu iki firmanın tekeline de son vermiş olacak.

Ürün ile ilgili en entresan bilginin saatin altında gördüğümüz Under Armor markası oluyor. Biri giyim markası olan ve özellikle outdoor konusunda uzman kişilerin bildiği bu marka ile ortaklığa gidecek olan Tayvanlı teknoloji devinin nasıl bir ürün ortaya koyacağını oldukça merak ediyoruz.

iPhone 7 Plus daha fazla tercih ediliyor!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.