Akıllı Telefon Ocak 18, 2017 19:21

Sony yeni telefonlar duyurmaya hazırlanıyor!

Sony yeni telefonlar duyurmaya hazırlanıyor!

Sony bugün yayınladığı davetiye ile birlikte şubat sonunda düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde yer alacağını resmen onayladı. Şirket, Barselona’da düzenlenecek MWC 2017 etkinliğinde 27 Şubat tarihli bir basın etkinliği düzenleyecek.

Sony, MWC 2017’de yeni telefonlar duyuracak!

Etkinlik kapsamında şirketin yeni nesil mobil ürünlerini görücüye çıkarması bekleniyor. İlk gelen bilgiler Xperia XA modelinin halefi etkinlik kapsamında tanıtılacak. Telefon hakkında ortaya çıkan ilk bilgilere buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde ise Sony’nin G3112 ve G3221 model numarasına sahip iki yeni telefon hazırladığı ortaya çıkmıştı. Söz konusu telefonlardan birinin Xperia XA’nın devam modeli olması bekleniyor. Her iki telefona MediaTek’in sekiz çekirdekli Helio P20 işlemcisi güç verecek. Ayrıca telefonlardan birinde HD, diğerinde ise Full HD çözünürlüklü ekran yer alacak. Japon üreticiden yeni bir amiral gemisi telefon tanıtımı ise beklenmiyor.

>> İlginizi çekebilir; İşte Xiaomi telefonların SAR (radyasyon) değerleri!

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy C9 Pro global pazara mı açılıyor?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.