Akıllı Telefon Ocak 17, 2017 13:09

Xperia Z5 serisi için Android 7.0 güncellemesi başladı

Xperia Z5 serisi için Android 7.0 güncellemesi başladı

Sony tepe modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlamayı sürdürüyor. Şirket bu defa Xperia Z5 serisi modelleri en güncel Android sürümüyle buluşturdu. 32.3.A.0.372 yapı numarasına sahip güncelleme 1.3 GB büyüklüğünde. OTA üzerinden Wi-Fi aracılığıyla ya da bilgisayarınızdaki Xperia Companion uygulamasını kullanarak güncellemeyi indirebilirsiniz. Güncelleme ülkemiz Xperia Z5, Z5 Compact ve Z5 Premium kullanıcıları için de yayınlanmış durumda.

32.3.A.0.372 yapı numarasına sahip olacak güncelleme beraberinde önemli yenilik ve gelişmeler getiriyor. Daha gelişmiş bir Stamina Modu, kamera tarafında (elle ayarlar) gelişmeler, çoklu pencere (ekranda aynı anda iki uygulama çalıştırma), özelleştirilebilir hızlı ayarlar, gelişmiş bildirim özelliği, Google Asistan entegrasyonuna sahip Xperia Home başlatıcısı, selfie çekimlerde zamanlayıcı ayarlanması, en son güvenlik iyileştirmeleri ve performans artışı güncelleme kapsamında yer alan gelişmeler.

>> İlginizi çekebilir; 2016’nın en güçlü telefonları açıklandı!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.