Giyilebilir Teknoloji Ocak 14, 2017 10:46

Samsung Gear S2 ve Gear S3 Karşılaştırma [Video]

Samsung Gear S2 ve Gear S3 Karşılaştırma [Video]

Giyilebilir ürünler hayatımızın vazgeçilmez donanımlarından biri haline geldi. Son dönemde büyük bir değişime imza atan giyilebilir ürünlerin yonga setleri, pil teknolojileri ve işletim sistemlerindeki gelişim akıllı saatlerin büyük bir kesime ulaşmaya başlamasını sağladı. Birçok kullanıcının şarj edilebilir bir ürün daha diye baktığı giyilebilir ürünlerin pil performansları arttıkça bu algının da değişeceğine olan inancımız tam. Güney Koreli üretici Samsung‘ta bu bağlamda 2017 yılı içinde rekor Gear S3 satışı gerçekleştirmek istiyor. Akıllı saatlerin bizlere ne sunduğunu ne sunmadığını sizlere incelemeler ile aktarmaya çalışıyoruz. Bugün ise yine oldukça ilginç bir karşılaştırma ile sizlerleyiz. 14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor ve biz de bu bağlamda birçok kişinin hayali olan Samsung Gear S2 ve Gear S3 Karşılaştırma yapmaya karar verdik.

Gear S2 ve Gear S3 Karşılaştırma

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Samsung Gear S2 ve Gear S3 Karşılaştırma videomuza geçelim. Arayüz tarafında birbirinin neredeyse aynısı olan Gear S2 ve Gear 3‘ün bazı küçük detaylar ile ayrıldığını söyleyelim.

Samsung Gear S2 ve Gear S3 Karşılaştırma Video İnceleme

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.