Akıllı Telefon Ocak 10, 2017 7:22

Samsung Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus geliyor!

Samsung Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus geliyor!

Samsung‘un uzun süredir katlanabilir ekranlar üzerinde çalıştığını sizlerle daha önce farklı haberlerle paylaşmıştık. Bükülebilir ekranlar bir noktaya geldi ama kullanıcı deneyimini değiştirecek asıl adım ise katlanabilir ekranlar geldiğinde olacak diye düşünüyoruz. Bu bağlamda uzun süredir bir proje üzerinde çalışan Güney Koreli üretici anladığımız kadarıyla artık sona gelmek üzere. Project Valley adıyla oluşturulan bu projenin ilk ürünleri Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus olacak gibi görünüyor.

Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus

Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus Teknik Özellikleri

Bu projenin nasıl bir kullanıcı deneyimi sunacağı şimdilik belirsiz ama Samsung bu proje ilgili neredeyse tüm patentleri almış durumda. OLED ekranlar artık çok farklı bir noktaya geldi ve Samsung’un da bu teknolojiyi bizlere farklı bir şekilde sunacağını görüyoruz. Telefonların henüz tam olarak nasıl bir teknik donanıma sahip olacağı bilinmiyor ama ilk gelen bilgilere göre Samsung 4K çözünürlüğünde OLED ekran ile karşımıza çıkacak.

Öyle ya da böyle Güney Koreli üretici mobil pazarın dengelerini yine değiştirmeye geliyor…

Galaxy A5 2016 için Android 7.0 güncellemesi geliyor
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.