Akıllı Telefon Ocak 3, 2017 9:25

CES 2017: Beyaz Xiaomi Mi Mix geliyor!

CES 2017: Beyaz Xiaomi Mi Mix geliyor!

Akıllı telefonunun en farklı markalarından birisi olan Xiaomi yeni nesil telefonları ile adından sıkça bahsettirirken telefonlarında sunduğu teknolojiler ile de mobil pazarın lokomotif şirketi oluyor. Geçtiğimiz yıl pazara sunduğu Xiaomi Mi Mix ile birçok kesimin takdirini topladı ve telefon bir anda yaşayan efsane haline geldi. İlk satış süresi 28 saniye, ikinci satış dalgası ise sadece 34 saniye süren ve bu süre zarfı içinde toplamda 2,5 milyon Xiaomi Mi Mix satan üreticinin; 5,5 inç ekrana sahip iPhone 7 Plus kasasına 6,4 inç boyutunda bir telefon sığdırmayı başardığının da altını çizelim. Bir süre önce Çinli perakende mağazasında görüntülenen Beyaz Xiaomi Mi Mix CES 2017 ile ortaya çıkmaya hazırlanıyor.

Bu noktada Xiaomi’nin 5,5 inç ekrana sahip bir Xiaomi Mi Mix tanıtabileceği de gelen bilgiler arasında. Zaten aşağıdaki fotoğrafa da dikkat ederseniz telefonun 6,4 inç ekran boyutuna sahip olmadığını görebileceksiniz. Umarız kamera tarafında yeni Mi Mix bize farklı bir donanım sunabilir. Zira Xiaomi Mi Mix‘in en eleştiri alan kısmı kamerası oldu. Xiaomi‘nin Oppo‘yu geçip geçmeyeceği ise ayrı bir merak konusu…

Beyaz Xiaomi Mi Mix
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.