Akıllı Telefon Aralık 16, 2016 8:34

Moto M Avrupa Topraklarında!

Moto M Avrupa Topraklarında!

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra Moto markası taşıyan akıllı telefonların daha fazla ülkede yer almaya başladığını görüyoruz. Hatta Moto telefonları yıllar sonra ülkemizde de görmeye başladık. Moto Z ve Moto Z Play modelleri kısa süre önce Türkiye’de raflarda yer almaya başladı. Lenovo’nun kısa süre ön duyurduğu orta segment telefon Moto M ise Uzak Doğu pazarının ardından bu defa Avrupa’da kullanıcıların beğenisine sunuldu. Şu an için Slovakya’da listelenen telefonun kısa süre içerisinde Avrupa genelinde raflarda olacağını söyleyebiliriz.

5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü IPS ekran ile donatılan telefonun işlemci biriminde sekiz çekirdekli MediaTek Helio P15 yer alıyor. 3GB / 32GB ve 4GB / 64GB bellek seçeneklerine sahip olan telefonun kamera birimi ise 16 MP arka ve 8 MP ön şeklinde. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle çalışan telefonun pili ise 3.050 mAh (hızlı şarj özellikli) büyüklüğünde.

Moto M’nin fiyatına gelince; telefon Avrupa’da 279 euro (bugünkü kur ile 1021 lira) fiyat etiketi taşıyor.

 

>> İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy C7 Pro artık resmi!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.