Apple Aralık 16, 2016 13:09

Apple Pay ve Apple Watch 2 için yeni reklamlar yayınlandı

Apple Pay ve Apple Watch 2 için yeni reklamlar yayınlandı

Apple Eylül ayında yaptığı bir lansman ile hem yeni nesil telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ı hem de ikinci jenerasyon akıllı saati Apple Watch 2‘yi gözler önüne serdi. Özellikle telefonlara yoğun bir ilgi gösterilirken akıllı saat noktasında birçok 1. jenerasyon Apple Watch kullananların “değiştirmeye gerek yok” şeklinde yorumlar yaptığına şahit oluyoruz. İnsanlar aynı tasarıma sahip bir akıllı saate para vermek istemiyorlar; telefonlara verirken… Amerikalı üretici bu yıl Ekim ayında Japonya’da hizmete açtığı Apple Pay ve Apple Watch 2 için yeni reklam filmlerini basına tanıttı.

Apple Pay ve Apple Watch 2

Apple, Japonya’da Apple Pay’in daha fazla kullanılması için oldukça güzel bir reklama imza atıyor. Kendiyle yarışan bir kişinin Apple Pay kullanmış ve Apple Pay kullanmamış halinin resmedildiği bu ilginç videoyu sizlerle paylaşalım.

Apple bununla da yetinmedi ve tam Noel arifesinde “Apple Watch 2 hediye edin” videosu ile kullanıcıların karşısına çıktı. İşte o videolar…

Apple AirPod Pilleri garanti kapsamında mı?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.