Akıllı Telefon Aralık 7, 2016 19:20

Huawei Honor 16 Aralık’ta şekil mi değiştiriyor?

Huawei Honor 16 Aralık’ta şekil mi değiştiriyor?

Çinli üretici Huawei Honor markası ile orta segment pazarında üst kesimi hedef alıyor. Ülkemizde Türk Telekom markası altında satışa sunulan Honor 7 oldukça ses getirdi ve birçok kullanıcı Honor 8‘i beklemeye başladı. Çinli üretici bugün yayınladığı bir basın daveti ile 16 Aralık tarihini göstererek yeni Honor ile bizleri tanıştıracağını duyurdu. Magic adı ile anılan yeni nesil telefon ile ilgili birçok söylenti var.

Huawei Honor

Honor 8‘in yeni tanıtıldığı düşünüldüğünde ortaya nasıl bir telefon çıkacağı oldukça merak konusuyken Çin’de yapılan yorumlar Honor Edge ile tanışacağımızı ortaya koyuyor. Bir başka düşünce ise Huawei‘nin modüler tak çıkart sistemi ile çalışan bir telefon üreteceğini söylüyor. Yani kamera gibi bir donanımı her yıl değiştirebileceksiniz. Bir başka söylenti ise eğimli AMOLED ekranlı bir Magic telefonu. Bakalım 16 Aralık’ta Çinli üretici bize ne sunacak?

LG G6 modüler yapıya neden sahip olmayacak [Video]

LG G6 modüler

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.