Akıllı Telefon Kasım 17, 2016 20:17

AnTuTu, En Güçlü Akıllı Telefonları Açıkladı

AnTuTu, En Güçlü Akıllı Telefonları Açıkladı

Mobil dünyasında en çok kullanılan performans ölçüm uygulamalarından AnTuTu, en güçlü akıllı telefon listesini bir kez daha güncelledi. Ekim ayı sonuna kadar yapılan ölçümleri kapsayan sonuçlara en performanslı akıllı telefonlar listesinin zirvesinde 172.644 puan ile iPhone 7 Plus yer aldı.

Apple’ın eylül ayında lanse ettiği iPhone 7 Plus modeline 2.23 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Apple 10 Fusion işlemcisi güç veriyor. Yeni nesil işlemciye eşlik eden grafik birimi altı çekirdekli. Listenin ikinci sırasında aynı işlemciye sahip iPhone 7 modeli yer alıyor.

Çinli üretici LeEco’nun Snapdragon 821 işlemcisinden güç alan Pro 3 akıllı telefon modeli listenin üçüncü sırasında yer aldı. Snapdragon 821 işlemcili bir başka telefon Xiaomi Mi 5s Plus 153.777 puan ile dördüncü sırada kendisine yer buldu. Üretimi durdurulan Galaxy Note 7 ise listenin dokuzuncu sırasında.

Performansı en yüksek on akıllı telefona ve elde ettikleri puanlara alt bölümden göz atabilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; HTC 10 Android 7.0 Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.