Mobil Kasım 15, 2016 11:58

Samsung Galaxy S7 edge ile #Yaparsın

Samsung Galaxy S7 edge ile #Yaparsın

Bir şirket bize dokunduğu kalbimize dokunduğu kadar var. Güney Koreli teknoloji şirketleri ile de aramızda çok eskiye dayanan bir gönül dostluğu var. Bu bağlamda Samsung, olimpiyatlara katılan en genç Türk jimnastikçi Tutya Yılmaz ile başlattığı reklam filmlerine yeni reklam filmleri ile devam ediyor. Yaparsın temalı yeni reklam filmlerinde Dağ Koşusu Balkan Şampiyonu Yasemin Zengin, Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonu Ömer Faruk Saydam, uluslararası ödüllü moda tasarımcısı Ece Gözen, uzaya gidecek Türk genci Halil Kayıkcı ve lisedeyken çektiği kısa film Cannes Film Festivali’nde gösterilen yönetmen Umut Delimehmet rol alıyor. Mercan Mavisi Galaxy S7 Edge‘in de nihayet göründüğüne şahit oluyoruz…

Yaparsın

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Ülkemizin yetiştirdiği gençlerin başarılarından heyecan duyuyoruz. Onlar, yaşamlarının başında, herkesin takdirini kazanan önemli başarılara imzalarını attılar. Samsung olarak, ‘Dünyaya İlham Ver, Geleceği Oluştur’ vizyonumuz çerçevesinde onlarını başarılarını öne çıkartarak, diğer gençlere güzel birer örnek olmalarını istedik” dedi.

Yönetmenliğini Eralp Vardar’ın yaptığı; Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Demir Demirkan’ın ortak çalışması olan “Aaa” şarkısının kullanıldığı reklam filmleri, Cheil Worldwide Turkey imzası taşıyor. Bu filmlerde, Samsung’un Galaxy S7 edge, Gear S3, Gear VR ve IconX ürünleri kullanıldı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirilen çekimler, beş günde tamamlandı.

Samsung’un Reklam Filmini ve 5 gencin başarı hikayelerini, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.