Ana sayfa » Mobil » Spotify bilgisayarınızın ömrünü mü bitiriyor?

Spotify bilgisayarınızın ömrünü mü bitiriyor?

Spotify bilgisayarınızın ömrünü mü bitiriyor?

Akıllı telefonların hızla artması kullanıcıların alışkanlıklarını da ciddi oranda değiştirdi. Bundan birkaç yıl öncesine kadar korsan mp3 indiren birçok insanın artık müzik servisleri ile çok daha iyi bir hizmet aldığına şahit oluyoruz. Dinlediğniz müziğe göre size farklı seçenekler sunan, offline durumundayken de müzik dinleme imkanına sahip olduğunuz bu servisler sayesinde kullanıcıları kendilerine ciddi oranda bağladılar. Bu servislerin başında gelen Spotify ise ilginç bir iddia ile karşımıza çıktı.

Spotify

Spotify

Gelen bilgilere göre Spotify bilgisayarda bulunan sabit diskin yazma ömrüne negatif bir etki yapıyor. Bildiğiniz gibi her sabit diskin bir yazma ömrü var. Bu yazma ömrü ayrıca ekstradan bir de güç çekimi yapıyor. Yani gelen bilgiler bu servisin hem fazladan güç harcaması hem de HDD ömrünü kısaltan bir yapıya sahipti. “Sahipti” diyoruz zira yapılan en son güncelleme ile bu durum ortadan kaldırılıyor. (1.0.42) güncellemesini yapmadıysanız bir an önce yapmanızı tavsiye ediyoruz…

iPhone 7’ye Şok Fiyat

iphone 7

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.