Mobil Kasım 9, 2016 11:20

İOS 10.2 Beta 2 Kullanıma Sunuldu

İOS 10.2 Beta 2 Kullanıma Sunuldu

Güncelleme konusunda en başarılı şirket olan Apple eski yeni tüm telefonlarına güncelleme sunarak büyük bir işe imza atıyor. iOS işletim sisteminin en büyük avantajları arasında olan ve kullanıcılarının Android platformundaki arkadaşlarını kızdırma sebebi haline dönen bu güncellemenin en son versiyonu İOS 10.2 Beta 2 ay başında Beta programına katılan kullanıcılar için dağıtıma başlamıştı. Bugün ise Apple bu güncellemeyi herkes için indirilebilir hale getirdi.

İOS 10.2 Beta 2

Apple sürekli telefonlarını güncelliyor ama kullanıcılar her güncelleme sonrasında “eee bi’şey değişmedi ya” cümlesini kuruyorlar. Bu güncellemenin Apple TV tarafında ve iTunes tarafında optimizasyon barındırdığı söylenirken yeni nesil MacBook Pro ile de birlikte çalışabilmesi için bir detay barındırdığını belirtelim. Otomatik güncelleme gelmediyse; Ayarlar> Genel> Yazılım Güncellemesi‘ne giderek güncellemelerini el ile yapabilirler…

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kamera KarşılaştırmaForumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.