Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 9, 2016 11:48

GoPro Karma Drone’lar Fabrikaya Geri Uçuyor!

GoPro Karma Drone’lar Fabrikaya Geri Uçuyor!

Drone‘lar hayatımızda büyük bir yer kaplamaya başladı. Özellikle bizim gibi içerik üreten kişilerin sıklıkla kullandığı bu araçların en büyük sorunları stabiliteleri ve taşınma sorunlarıydı. Yeni nesil drone’lar stabilite tarafında büyük bir gelişim gösterirken taşınma noktasında ise büyük bir sorunu da beraberinde getiriyordu. Drone konusunda uzman 2 üretici DJI ve GoPro ise bu konuda büyük bir inovasyon ortaya koyarak taşınabilir drone’larını geçtiğimiz aylarda tanıttı. GoPro Karma birçok kişi tarafından beğenilirken DJI Mavic ile oldukça fazla karşılaştırıldı. Bu savaşın galibi kim olacak bilmiyoruz ama son gelen bilgiler GoPro’nun işini oldukça zorlaştıracak gibi görünüyor.

GoPro Karma

Gelen bilgilere göre GoPro Eylül ayında sattığı 2500 adet Karma‘da yaşanan güç sorunlarından dolayı ürünlerini fabrikaya çağırdı. Yaşananların genel bir problem olmadığını belirten GoPro sadece belli üretimlerde bu sorunun yaşandığını belirtiyor. Ülkemizde de bu ürüne sahip olanlar varsa değişim programına onların da katılmasını öneriyoruz.

Samsung Gear 360 Pro mu geliyor?

Gear 360 Pro

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.