Mobil Ekim 18, 2016 20:55

HTC İnternet Tarayıcısı tarih oluyor

HTC İnternet Tarayıcısı tarih oluyor

Android ekosistemindeki en önemli firmaların başında gelen HTC ilk Android telefon üreticisi konumunda olan bir firma. Tayvanlı teknoloji devi için son birkaç yıl pek iyi geçmese de HTC hız kesmeden yoluna devam ediyor. Son dönemde akıllı telefon üreticilerinin kendi internet tarayıcıları yerine Chrome kullandıklarına şahit oluyoruz. Aslında bu doğru bir karar zira Google şu son yıllarda Android işletim sisteminde neyi geliştirdi derseniz bunun cevabını sanırız Chrome olarak verebiliriz. Bugün bir takipçimizin yolladığı ekran görüntüsü ile HTC‘nin kendi internet taşıyıcısı yerine Chrome‘a geçiş yapacağına şahit oluyoruz. Böylelikle HTC İnternet Tarayıcısı noktasında en doğru kararı da vermiş oluyor.

HTC İnternet Tarayıcısı

Bu bilgiye göre 30 Kasım tarihinden sonra HTC sadece Chrome için güncelleme sunacak ve eski tarayıcısı için herhangi bir güncelleme vermeyecek ama siz verilerinizi kullanmaya devam edebileceksiniz. En yakın büyük güncelleme ile birlikte de sadece RAM düşmanı Chrome tarayıcısı ile baş başa kalacaksınız…

Haber için Grafik Uzmanımız Melih Gezer‘e teşekkürler…

İnstagram yeni özelliği ile karşımızda!

Instagram Hikayeler
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.