Mobil Ekim 13, 2016 12:46

Samsung Note Serisini Rafa mı Kaldırıyor?

Samsung Note Serisini Rafa mı Kaldırıyor?

Mobil pazarın açık ara lideri Samsung‘un başına gelenler sanırız pişmiş tavuğun başına gelmez. Galaxy Note 7‘nin satışa sunulmasından sonra telefonlarını geri toplayan ve arada geçen 3 – 4 hafta içinde yenilenmiş güvenli telefonları ile kullanıcıların karşısına çıkan Güney Koreli üretici ard arda yaşanan yanma olaylarından sonra telefonun üretim sürecini askıya aldı. Bu süreçten sonra herkes Samsung‘tan konu ile ilgili gelecek açıklamaya gözünü çevirmişken açıklamanın önümüzdeki hafta yapılacağı belirtiliyor. Hata nerede bunu bilemiyoruz ama Samsung‘a yakınlığı ile bilinen Rus Hi Tech Mail.ru sitesi Samsung Note Serisinin rafa kalkacağını iddia etti.

Samsung Note

Bu süreç nasıl işleyecek bunu hep birlikte göreceğiz ama Samsung‘un hem yönetimsel, hem kalite kontrol hem de üretim süreci ile ilgili ciddi bir görev değişikliğine gitmesi bekleniyor. Bakalım bundan sonra Samsung Galaxy Pro ile mi karşımıza çıkacak bunu hep birlikte göreceğiz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.