Teknoloji Ekim 8, 2016 13:15

Microsoft Paint Üç Boyut Desteğine Kavuştu

Microsoft Paint Üç Boyut Desteğine Kavuştu

Microsoft‘un fotoğraf düzenleme programı Paint kullanır mısınız bilemiyoruz ama giriş seviyesi kullanıcıların çoğu zaman hayatını kurtaran ve hem tablette hem telefonda hem de bilgisayarda oldukça efektif bir şekilde kullanılan Paint uygulaması güncellenerek hiç tahmin edemeyeceğiniz bir özelliğe kavuştu. Ekrana çizdiğiniz 2 boyutlu bir şekli üç boyutlu hale getiren yeni nesil Microsoft Paint ile yapabileceklerinizin sınırını siz belirleyeceksiniz.

Microsoft Paint

Microsoft bu güncelleme ile birlikte başka servislerini de güncelleyecek mi bunu hep birlikte göreceğiz ama yapılan işin oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Bu sayede birçok kişinin içerik üretme tarafında daha yaratıcı olacağını ve bu güncelleme ile birlikte eğitim tarafında çocuklarımızın ufkunu açacağını düşünüyoruz. Yeni nesil Paint uygulamasının nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan detaylı olarak izleyebilirsiniz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.