Mobil Ekim 7, 2016 8:10

Yeni Galaxy Note 7 de Patladı

Yeni Galaxy Note 7 de Patladı

Samsung’un Ağustos ayında tanıttığı Galaxy Note 7 modeli Eylül ayında  bir çok telefonun patlamasıyla geri toplanmaya başladı.

Bunun üzerine Samsung, Ekim ayı itibariyle Galaxy Note 7 modellerinin düzeltilmiş versiyonlarını sahiplerine dağıtmaya başladı. Yeni modellerin sıkıntısız olduğunu belirtmek için de kutuya siyah bir dikdörtgen ekledi.

Yine Alev Aldı

Bu değişen modellerden bir tanesi Kentucky’nin Louisville’den Maryland’ın Baltimore şehrine giden uçakta alev aldı ve uçak kalkış yapamadan boşaltıldı. Telefon alev aldığında kapalı durumdaydı. Southwest Airlines uçağında meydana gelen olayda hiç bir yaralanma olmadı.

İlginizi Çekebilir: 4 Kameralı iFhone 8 ile tanışın!!! [Video]

Olay İnceleniyor

Havayolu şirketinin basın sözcüsü yaptığı açıklamada telefondan ilk başta duman çıktığını ve daha sonra alev aldığını belirtti. Bunun üzerine Koreli teknoloji devi ise şu anda yetkilerle iletişimde olduklarını ve telefonu incelemek için aldıklarında probleme neyin neden olduğunu araştıracaklarını açıkladı. Kullanıcı yaptığı röportajda yaşadığı olaydan sonra iPhone 7 kullanmaya başladığını belirtti.

WhatsApp artık çok daha eğlenceli olacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.