Mobil Eylül 21, 2016 20:01

iOS 10.1 Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı

iOS 10.1 Beta Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı

Apple‘ın en güçlü tarafı kesinlikle yazılım desteğidir. Hem mobilde hem de bilgisayar işletim sistemlerinin akıcılığı ile övünen Apple kullanıcıları son dönemde bazı sıkıntılar yaşamıyor değil. Bunlar genellikle mobil tarafta yaşansa da en son OS X El Capitan’da da yaşanılanları hatırlayalım. iOS tarafında ise iOS 10 işletim sistemi birçok kullanıcının heyecanla beklediği bir işletim sistemi idi. Geçtiğimiz hafta indirilmeye sunulan iOS 10 birçok bug ve sorunu da beraberinde getirdi. Özellikle iPhone 7‘nin restart edilememesi ve ısınma sorunları kullanıcıları oldukça şaşkına uğrattı. Apple’da bunun üzerine iOS 10‘nun çıkışından 10 gün bile geçmeden iOS 10.1 Beta Güncellemesi ile karşımıza çıktı.

Güncelleme ile birlikte neler değişecek bunu hep birlikte önümüzdeki dönemde göreceğiz ama buradaki en büyük değişimin 2016 sonunda geleceği belirtilen 3D efekti veren bokeh efektinin iPhone 7 Plus‘a verileceği diye düşünüyoruz. Apple elini çabuk tutmak istedi ve bu özelliği telefonuna bir an önce sunuyor…

Not: Fotoğraf LG G5 ile otomatik modda çekilmiştir…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.