Akıllı Telefon Eylül 19, 2016 19:49

Google Pixel XL Ortaya Çıktı

Google Pixel XL Ortaya Çıktı

Google’ın 4 Ekim’de tanıtacağı iddia edilen telefonlardan biri olan Pixel XL hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Nexus telefonların yerini alacak Pixel telefon neler sunacak?

Google’ın ekim ayı içerisinde tanıtacağı yeni akıllı telefonlar hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Arama motoru devi, HTC üretimi yeni telefonlarda Nexus yerine bu defa Pixel markasını kullanacak. HTC tarafından geliştirilen telefonlar Pixel ve Pixel XL olarak isimlendirilecek.

Pixel XL Ortaya Çıktı

Yeni Pixel akıllı telefon teknik özellikleri itibariyle yılın en iddialı akıllı telefonları arasında yerini alacağa benziyor. Kılıf içerisinde görüntülenen telefonun ön bölümünde HTC’nin son dönem akıllı telefonlarında yer alan home butonu yer alıyor. Ancak söz konusu buton görünüşe bakılırsa parmak izi tarayıcısına ev sahipliği yapmayacak; zira parmak izi tarayıcısı telefonun arka bölümüne konumlandırılmış.

Pixel XL Özellikleri

5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran

-Dört çekirdekli Snapdragon 821

4GB RAM, 32GB/128GB dahili depolama

12MP arka kamera

8MP ön kamera

USB Type-C bağlantı noktası

Android 7.1 İşletim sistemi

-Parmak izi tarayıcısı

3.450 mAh kapasiteli pil

>> İlginizi çekebilir; iPhone 7 Plus Galaxy Note 7 Kamera Karşılaştırma Testi

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.