Mobil Ağustos 24, 2016 7:43

Android 7.0 Nougat Yükleme Dosyaları Yayınlandı

Google, dün itibariyle Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınladı. Herkes bu güncellemeyi beklerken bazılar daha erken bu güncellemeye kavuşuyor.
Android 7.0 Nougat Yükleme Dosyaları Yayınlandı

Android ekosisteminin en önemli sorunlarının başında gelen güncelleme ya da bir diğer deyimle güncelleyememe her yıl yenilenen Android sürümü ile kronikleşmiş bir sorun halinde ortada duruyor. Birçok kullanıcının ise ilginç bir biçimde “abi güncelleme gelmesin ama stabil çalışsın” mantığı güttüğü ise ortadaki bir diğer acı durum. Güncelleme istemek ve bu güncellemenin telefonumuzda en doğru şekilde çalışmasının sağlanması yerinde “stabil çalışsın” noktasına nasıl geldik anlamak pekte mümkün görünmüyor. Dün tanıtılan Android 7.0 Nougat güncellemesi bugünden itibaren telefonlara indirilip kullanılabilir.

Android 7.0 Nougat Yükleme Dsoyaları

HTC Nexus 9, Google Pixel C, Asus Nexus Player için yayınlanan dosyalara buradan ulaşabilirsiniz. Huawei Nexus 6P, LG Nexus 5X, Motorola Nexus 6 içinse güncelleme kısa süre içinde yayınlanacak. Yine bilgi vermeye devam edeceğiz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.