Mobil Ağustos 20, 2016 11:50

HTC 10 Camellia Red ve Topaz Gold Renkleri Satışa Sunuldu

HTC 10 Camellia Red ve Topaz Gold Renkleri Satışa Sunuldu

İlk Android telefon üreticisi HTC yeni nesil amiral gemisi HTC 10 için yeni renklerini duyurdu. HTC 10 Camellia Red ve Topaz Gold Renkleri Satışa Sunuldu.

Tayvanlı teknoloji devi HTC için son 2 yıl pekte iyi geçmedi. Orta segment pazarında bir türlü kendine yer bulamayan firma kağıt üzerinde en iyiyi sunan telefonu HTC 10 ile de beklediği popülariteyi yakalayamadı. Bunun en büyük sebebi ise sanırız telefonun fiyatı oldu. Halen ülkemizdeki büyük tekno marketlerde çıkış fiyatını koruyan HTC 10‘nun 2999 TL’lik fiyatı rakiplerine göre geride kalmasına sebep oldu. Bugün ise Tayvanlı firma yeni renklere sahip HTC 10 Camellia Red ve Topaz Gold ile karşımıza çıkıyor.

HTC’den yapılan açıklamaya göre kullanıcılar Ekim ayında yeni renklere sahip olacaklar. Bunun nasıl bir mantık ve satış stratejisi olduğunu anlayamasakta değerli büyüğümüz Volkan MANAV‘ın yaptığı HTC 10 Uzun Kullanım Testi ile sizleri baş başa bırakıyoruz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.