Otomobil Temmuz 22, 2016 12:20

Subaru En İdeal SUV Seçildi!

Subaru En İdeal SUV Seçildi!

Subaru, tüketicilerin oylarıyla belirlenen “2016 AutoPacific İdeal Araçlar Ödülleri”nde, XV, Forester ve Outback modelleriyle En İdeal SUV ödülü kazandı

Subaru’un SUV modelleri, XV, Forester ve Outback, kendi segmentlerinde beklentileri en fazla karşılayan, kullanıcıları tarafından en ideal bulunan araçlar seçildi. Otomobilleri satın alarak minimum 90 gün süre kullanan müşteriler ile yapılan anket sonucunda ortaya çıkan “2016 AutoPacific İdeal Araçlar Ödülleri”nde XV modeli bu yıl, 2013’ten sonra ikinci kez sıralamaya girerken, Forester ve Outback modelleri kendi segmentlerinde 2 yıl üst üste En İdeal SUV ünvanı kazanarak büyük bir başarı gösterdiler.

Toplamda 24 kategorinin yer aldığı araştırmada 9 farklı SUV ve Crossover segmenti bulunuyor ve Subaru bu 9 kategorinin 3’ünü kazanarak müşterilerinin araçlarından ne denli memnun olduklarını bir kez daha kanıtladı. Bu da Crossover ve SUV araçlar üretme konusunda Subaru’nun ne denli tüketici odaklı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Subaru XV modeli, kompakt CrossoverSUV kategorisinde “En İdeal Araç” seçildi. Orta Segment Crossover-SUV kategorisinde Subaru ForesterEn İdeal Araç” seçilirken Subaru Outback modeli Premium Orta Segment Crossover-SUV kategorisinde “En İdeal Araç” olmayı başardı.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.