Mobil Haziran 22, 2016 7:53

OnePlus 3 İşkence Testi!

OnePlus 3 İşkence Testi!

OnePlus yeni nesil amiral gemisi OnePlus 3’ü geçtiğimiz hafta tanıttı. Peki yeni telefon ne kadar sağlam? OnePlus 3 İşkence Testi ile buna karar veriyoruz.

Akıllı telefonların en önemli alım kriterlerinden birisi de sağlamlık. Servet verip aldığımız telefonların özellikle düşmelere karşı mukavemet sağlamasını istiyoruz. Ekran tarafında Gorilla Glass 4 şimdilik tek seçenek gibi görünse de onun da ne kadar koruma sağladığı ortada. Özellikle Samsung‘un telefonlarının hem önünde hem de arkasında kullandığı Gorilla Glass 4‘ün yerini kısa bir süre içinde Galaxy Note 7 ile birlikte Gorilla Glass 5‘in alması bekleniyor. Sağlamlığı ile öne çıkan OnePlus 3 İşkence Testi telefonun gerçekten ne kadar sağlam olduğunu bizlere gösterecek.

JerryRigEverything kanalının hazırladığüı OnePlus 3 Sağlamlık Testine gelin birlikte bakalım. Daha öncesinde sizler için hazırladığımız ve amiral gemilerinin ekranlarını zımparaladığımız videoyu ise hemen aşağıda paylaşıyoruz. Hangisi daha yaratıcı siz karar verin…

Not: İçiniz acıyabilir!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.