Giyilebilir Teknoloji Haziran 21, 2016 15:53

Gear S3 Cephesinden İlk Görüntüler Geldi

Gear S3 Cephesinden İlk Görüntüler Geldi

Samsung’un bir sonraki akıllı saati Gear S3 cephesinden sızıntılar gelmeye başladı. İlk sızıntılar akıllı saatin tasarım detaylarını gözler önüne seriyor.

Samsung Gear S3 akıllı saat için son dönemde önemli gelişmelerin yaşandığını görüyoruz. Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy Note 7 için düzenleyeceği Unpacked ya da IFA 2016 etkinliğinde tanıtacağı akıllı saat, sızan görüntülere göre selefine benzer bir tasarım yapısında olacak.

Döndürülebilir çerçeveler daha belirgin hale getirilirken, kasa ve kordon bölümünde paslanmaz çelik karşımıza çıkıyor. Tizen işletim sistemine sahip akıllı saat SM-R760, SM-R765, SM-R770 olmak üzere üç fark model şeklinde karşımıza çıkacak.

Daha büyük yuvarlak ekran, daha fonksiyonlu döndürülebilir çerçeve, gelişmiş kullanım deneyimi sunan yeni Tizen sürümü, daha güçlü donanım yeni nesil Gear akıllı saate eşlik etmesi muhtemel özellikler arasında yer alıyor.

>> İlginizi çekebilir; LG G5, HTC 10, Huawei P9, Galaxy S7 Edge Sağlamlık Testi

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.