Akıllı Telefon Haziran 14, 2016 13:24

Telefoncu Yalanı: İşlemci Yanmış [Video]

Telefoncu Yalanı: İşlemci Yanmış [Video]

Akıllı telefonunuz bozulduğunda gittiğiniz telefon tamircisi sizin bilgisizliğini kendi uyanıklığı olarak kullanabilir ve size şunu diyebilir; İşlemci Yanmış….

Geçtiğimiz günlerde çok sevdiğim bir arkadaşımın başına gelen talihsiz olaydan sonra  kendisi ile bu konuyu konuştuk ve ibretlik bir de video hazırladık. Akıllı telefonunda yaşadığı bir sorundan sonra telefoncuya gidiyor ve aldığı cevap İşlemci Yanmış oluyor. Bunu anlamak ve kabullenmek oldukça zor. Zira istenilen fiyat 150 TL. Bazı okuyucularımız ise bunun telefonun fiyatına göre artıp azalabileceğini söylüyor.

Gerçekten İşlemci Yanmış Olabilir mi?

Böyle bir durum olsa bile bu garanti kapsamına girer ve emin olun 150 TL’den çok daha pahalıya mal olur. Bu tarz durumlarla karşılaşırsanız aşağıdaki videoda anlattığımız ROM kurma olayını kendiniz halledebilirsiniz. http://www.sammobile.com/firmwares/ bu siteye girerek öncelikle kayıt olun. Daha sonra ihtiyacınız olan ROMu aratarak bulun ve her türlü detayı anlattığımız videoyu aşağıdan izleyin…

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.